Çka po ndodh me ‘Yjet Nalt’ ? (VIDEO)

22:32 | 16 Mars 2017

Gjiko të dielën ka publikuar këngën e tij më të re.

Ajo mban titullin ‘Yjet Nalt’dhe ende nuk ka arritur ti mbledh 1 milionë klikime, raporton arbresh.info.

Kjo këngë ritmike e punuar nga Red Box Entertainment ka rrëmbyer rreth 900.000 klikime pra afër milionëshit të parë.

Çka po ndodh me Gjikon?

Ai nuk po përkujdeset për promovimin e këtij projekti muzikor ashtu siç duhet./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara