Google ADS

Cila është lidhja mes Tunës dhe Leartës, do të befasoheni kur ta kuptoni

00:48 | 7 Korrik 2020

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo e ka postuar në InstaStory një postim të rejës së Shyhretes.

Duket se Tuna dhe Learta kanë një shoqëri që ne nuk e kemi ditur.

Shpërndaje në rrjete sociale