Cardi B i “heq” të gjitha në klipin e ri

14:22 | 22 Dhjetor 2018

Reperja e njohur botërore Cardi B ka publikuar këngën e saj më të re.

Cardi B ka publikuar këngën e re me titull “Money”, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip, shkruan portali arbresh.info

Kjo këngë është pjesë e albumit të saj të ri me titull “Invasion of Privacy”, dhe videoklipi i saj po tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj sepse reperja paraqitet pothuasje e zhveshur komplet.

Në një prej skenave të  klipit, ajo ka befasuar të gjithë ku u shfaq nudo duke luajtur piano ku nuk i linte vend imagjinatës.

Ndryshe, reperja kohët e fundit ka qenë e komentuar për raportin me ish-partnerin e saj Offset, i cili pas ndarjes po i kërkon reperes të ribashkohen./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara