“Can’t Stop Christmas” vjen nga Robbie Williams

14:04 | 26 Nëntor 2020

Pas një kohe të gjatë artisti i famshëm iu kthye muzikës.

Këngëtari anglez, Robbie Williams ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan portali arbresh.info

“Can’t Stop Christmas”, titullohet kënga e cila vie pak para festave të fundvitit.

Ylli i popit shpiku një version të mprehtë të një kënge tradicionale britanike të Krishtlindjes, me një vështrim shumë të guximshëm në rrjedhën e papritur të këtij viti, të gjitha me një melodi pozitive, zile dhe flamuj dhe sigurisht kënduan një këngë pak më ndryshe këtë Krishtlindje.

Ndryshe, Williams, së fundmi ka treguar rreth shëndetit të tij mendor dhe varësisë prej lëndëve narkotike.

Ai kishte treguar se nëse vazhdon të konsumojë në mënyrë të tillë, siç bën tani, mund të mos i kujtojë tekstet në koncertet e tij, gjë që edhe ka ndodhur. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara