Brooklyn dhe Nicola më të dashuruar se kurrë, kalojnë momente të bukura në Paris

10:52 | 2 Tetor 2021

Çifti i ri , Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz kanë zgjedhur si destinacion për pushime Qytetin e Dashurisë, Parisin.

Të kapur për dore në Paris, djali i Davidit dhe Viktoria, 22 vjeç, dhe e fejuara e tij e mrekullueshme, 26 vjeç, dukeshin për mrekulli, shkruan Daily Mail transmeton arbresh.info

Nicola ishte e veshur në të kuqe ndërsa Brooklyn në të zeza ku morë gjithë vëmendjen me stilin e tyre.

Çifti mori parasysh masat ndaj COVID-19 duke qëndruar të sigurt në maskat e fytyrës dhe u duk se ata ishin kënaqur me një udhëtim për blerje pasi u nisën për në Avenue Montaigne, një nga vendet më ekskluzive dhe luksoze në kryeqytet. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara