Bora Zemani një yll i vërtetë

18:06 | 22 Janar 2022

Prezantuesja shqiptare Bora Zemani është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Bukuria natyrale dhe linjat trupore e kanë bërë atë të jetë mjaftë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara