Bleona Qereti shkëlqen edhe pa grim

10:56 | 29 Gusht 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan herë pas here me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, duke rrëmbyer vëmendjen me linjat atraktive, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, këngëtarja publikoi për fansat e saj disa fotografi mjaft tërheqëse pa pike grimi.

“Pa filter, pa riprekje, dhe definitvisht jo silikon”, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e fotografisë.

Bleona është shquar gjithmonë si një prej këngëtareve më të bukura shqiptare, e cila asnjëherë s’e ka humbur shkëlqimin. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara