Bleona Qereti i komenton në fotografi Manjola Nallbanit (FOTO)

17:57 | 30 Gusht 2017

Për këngëtaren Manjola Nallbani duket sikur vitet kanë ndalur në vend dhe nuk po ecin tutje.

Ajo në çdo fotografi të publikuar duket shumë në formë, shkruan arbresh.info.

Por për dallim nga fotografit tjera ku shpesh këngëtarja ka provokuar, kësaj here ajo ka sjell një fotografi më ndryshe nga plazhi .

E veshur në veshje sportive dhe me këpucë me take, Manjola dukej shumë elegante.

Komentet e shumta nuk munguan në këtë fotografi, por ajo çfarë ra në sy ishte se edhe Bleona Qereti i kishte komentuar këngëtares në fotografi./arbresh.info/

screenshot_3

?

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani) on

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale