Beyonce mahnitë me fotot e fundit

08:59 | 1 Mars 2018

Beyonce është njëra ndër këngëtaret më të suksesshme në botë.

Ajo dhe muzika e saj pëlqehen nga të gjithë.

36 vjeçarja ende nuk i ka bërë një vit prej se ka lindur dy binjakët e saj por linjat e trupit janë më në formë se kurrë, shkruan arbresh.info.

Këngëtarja së fundmi ka publikuar disa foto në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të bardhë me lule i cili e shfaqë atë shumë bukur.

E shoqëruar nga vajza e saj Blue Ivy, nënë e bijë dukeshin për mrekulli./Arbresh.info

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale