Bella Hadid ikonë e bukurisë natyrale

15:46 | 4 Gusht 2021

Ajo është një ikonë e stilit dhe bukurisë.

Dhe Bella Hadid nuk po zhgënjen edhe me imazhet e tjera që po publikon në rrjetin social Instagram, shkruan arbresh.info

24 -vjeçarja mahnitëse tronditi me një palë reçipeta ngjyrë vjollce me të brendshme të përshtatshme, duke shfaqur një panel të tejdukshëm.

Bukuroshja brune zbuloi se imazhet ishin shkrepur vitin e kaluar, duke shtuar se prerja në ballë i ndodhi ndërsa ajo ishte në gjumë dhe ëndërronte.

Vlen të përmendet se modelja ka qenë shumë e angazhuar kohëve të fundit, duke pushtuar pistat e modës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara