Bella Hadid hip mbi çati dhe zbulon pjesën e sipërme të trupit

19:21 | 10 Mars 2021

Modelja e njohur, Bella Hadid, kohëve të fundit ka qenë tejet e zënë në botën e modelingut.

Së fundi, Bella publikoi disa imazhe tejet provokative duke ekspozuar barkun e saj të sheshtë në një çati të lartë në Manhattan, shkruan portali arbresh.info

Bella kishte zgjedhur veshjen më relaksuese për fotot në rrugë. Bella kishte veshur një kapele bejsbolli xhaketë të zezë, pantallona të bardha dhe atlete të markës ‘Nike’.

Ajo i mbajti flokët e saj në bishtaleca dhe u përpoq të mbetet e panjohur në një palë syze me ngjyrë të zezë.

Kujtojmë se ditë më parë, modelja u pa në sfiatën e “Versace’s Fashion Show Week”, ku mori vëmendje të madhe të fansave. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara