Beatrix Ramosaj publikon foto duke ngrënë ushqim në një hotel super luksoz

09:38 | 27 Janar 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, është mjaft e pëlqyer nga fansat.

Ajo përkundër se nuk është aktive në prurje muzikore, vazhdon të sjell imazhe nga përditshmëria, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja brune së fundmi ka mahnitur me pozat, të cilat i ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Ramosaj pa publikuar disa imazhe teksa po hante darkë në një restorant super luksoz.

Derr i eger 🐗 😂
Dashuria me sublime e njeriut ❤️- ka shkruar Beatrix.

Një postim i tillë padyshim që ka marrë pëlqime dhe komente nga mijëra ndjekësit e saj.

Kujtojmë se, Beatrix Ramosaj javë më parë publikoi këngën e re “Dancing With The Devil”. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara