Google ADS

“Baby Shark” vjen nga Gjiko dhe Zëri

21:06 | 12 Qershor 2024
E.H

Reperi Gjiko ka publikuar këngën më të re, e që kësaj radhe është në bashkëpunim me djalin e tij, Zërin.

Kënga mban titullin “Baby Shark” ndërsa projekti është finalizuar edhe nga ana vizuale.

 

Shpërndaje në rrjete sociale