Baby G ngre temperaturat në bikini

16:53 | 31 Mars 2020

Baby G i ka mbajtur të informuar fansat e saj për çastet e këndshme që po kalon.

Duke i shfrytëzuar profilet e saja në rrjetet sociale, këngëtarja i ka publikuar një sërë fotografish duke vënë në plan të parë dukjen e saj, shkruan portali arbresh.info

Së fundi, bukuroshja ka publikuar dy foto ku është shfaqur vetëm në bikini nga pushime në Marrakech të Marokos, dhe po duket tejet seksi dhe provokative.

Ndryshe, ajo numëron mbi gjysmë milion ndjekës në Instagram, ku publikon fotografi dhe video që joshin interesimin e fansave të saj./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara