“Asnjë natë nuk kam fjetur pa e puth Lugatin”, Stresi tregon se e do shumë

10:52 | 7 Shkurt 2023

Stresi u ka treguar një pjesë të banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova për raportin e tij që e kishte me ish-banorin, Lugatin.

Ai thoshte se mbrëmë kur Gjoni performoi në shtëpi i tha atij që të vazhdojë të ketë durim sa më shumë.

“Bëj be në Zot nëse kam fjetur një natë pa u puth me të, edhe çdo mëngjes me e pi kafen e mëngjesit pa të, Zoti më vraftë”.

“Çdo natë kemi biseduar dhe shumë kemi qenë të lidhur me të”, ka thënë Stresi.

Reperi e ka përshëndetur Lugatin duke i thënë se e do shumë.

Shpërndaje në rrjete sociale