Ashley Graham, me foto provokuese nga Xhamajka

20:54 | 11 Gusht 2017

Ashley Graham postoi disa foto provokuese nga seti i saj fotografik në Xhamajkë për fushatën “Swimsuits For All” ditën e mërkurë.

29-vjeçarja po promovonte linjën e kostumeve të banjës për femra të bëshme.

Graham ka plot 7.2 milionë ndjekës nëpër rrjetet sociale dhe me foto të tilla është e sigurtë që numri i ndjekësve do të rritet dhe më shumë.

1502351606_graham1 1502351615_graham2 1502351621_graham3 1502351629_graham4 1502351636_graham5

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara