Arta Nitaj ngre temperaturat kur pozon në bikini

20:12 | 31 Korrik 2021

Bukuroshja Arta Nitaj vijon të jetë një prej influencereve shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, duke marrë vëmendjen e fansave me paraqitjet e saj provokuese, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, Nitaj ka realizuar dy foto në të cilat është shfaqë aq joshëse sa natyrisht nuk shpëtoi pa vëmendjen e ndjekësve.

Në bikinit e zeza Arta ekspozoi asestet trupore super seksi.

Arta përndryshe është komentuar gjithmonë për dukjen dhe paraqitjet e saj. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara