Arta Nitaj duket mahnitëse nga pushimet në Zanzibar

08:59 | 10 Maj 2022

Bukuroshja Arta Nitaj vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo ndan me ndjekësit e saj të shumtë fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, duke mos i kursyer në të shumtën e rasteve edhe pozat provokuese, shkruan arbresh.info

Arta së fundi është duke pushuar në Zanzibar të Tanzanisë, nga ku ka shpërndarë fotografi për fansat e saj.

Bukuroshja me prejardhje nga Peja, shquhet për jetën e saj luksoze që bën, të cilën nuk ka hezituar që ta ekspozojë për ndjekësit e saj të shumtë, të cilët janë afro 320 mijë vetëm në rrjetin social Instagram. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara