Ardian Bujupi sjellë ‘remixin’ e këngës ‘Çika Çika’

09:33 | 21 Shkurt 2019

Një nga këngët më të pëlqyera dhe më të dëgjuara të vitit të kaluar, ishte ajo ‘Çika Çika’, bashkëpunim ky në mes Ardian Bujupit dhe Xhensila Myrtezajt.

Por, Bujupi këtë këngë po e sjellë edhe në remix, madje edhe me videoklip.

Këtë e ka bërë të ditur vet artisti përmes llogarisë së tij Instagram, ku ka postuar edhe promon e klipit.

View this post on Instagram

2 DIT !!!!! #officialtrailer

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara