Google ADS

Arbnora Ademaj bëhet bionde, kaq e bukur po duket

21:12 | 9 Qershor 2020

Modelja e njohur, Arbnora Ademaj, ka tash e sa kohë që ka rrëmbyer vëmendjen e mediave me rrugëtimin e ri që ka nisur në kinematografinë turke.

Ajo së fundmi ka bërë një ndryshim në dukjen e saj, Arbnora është bërë bionde, ku po duket tejet e bukur dhe me stil, shkruan portali arbresh.info

Frizeri i njohur Kaci ka bërë magji në pamjen e bukuroshes e këtë e kanë bërë të ditur përmes disa fotografive në Instagram.

Të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve, të cilët e kanë komplimentuar për dukjen.

Tani e tutje, Arbnorën do ta shohim në një prej serialeve turke, që ka nisur xhirimet. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale