Arbenita realizon imazhe atraktive duke vënë në pah barkun e rrumbullakosur

20:54 | 25 Shkurt 2021

Arbenita nuk i ndal pozat joshëse edhe gjatë shtatzënisë.

Modelja e ka mbajtur këtë gjë të fshehur deri pas kurorëzimit me martesë me reperin Fero, kur edhe i dolën fotot e para.

Ajo është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe nuk i kursen fotografitë joshëse as gjatë kësaj periudhe.

 

Lajmet më të lexuara