Arbenita Ismajli modelja më ‘cool’ ndonjëherë

17:34 | 8 Janar 2021

Arbenita Ismajli është ndër modelet më të pëlqyera në industrinë e modelingut.

Kjo vjen për shkak të bukurisë dhe linjave trupore të saj, të cilat i shfaq në mënyrë të vazhdueshme në postimet e saj, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, në disa imazhe të publikuara në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka tërhequr vëmendje të madhe.

Edhe pse me veshje sportive, Arbenita po duket më e bukur se kurrë.

Kohëve të fundit modelja ka qenë aktive në ndarjen e fotografive të ndryshme, të cilat po pëlqehen në masë të madhe nga fansat e saj./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara