Arbenita Ismajli duhet joshëse në fotosesion e ri

12:07 | 21 Tetor 2021

Është ndër modelet shqiptare më të komentuara dhe kjo fal linjave të saj joshëse trupore.

Dhe Arbenita Ismajli nuk lë hapësirë që të largohet vëmendja nga ajo duke sjell vazhdimisht fotosesionen të ndryshme, me veshje dhe stile po ashtu të ndryshme, shkruan portali arbresh.info

Arbenita në fotosesion e ri ka marrë gjithë vëmendjen.

E veshur tërësisht në të zeza, modelja është rikthyer në top formë disa muaj pas lindjes.

Arbenita është e martuar me reperin, Fero, dyshja u bën prindër për herë të parë para disa muajve.

Të dy po vazhdojnë të punojnë në karrierat përkatëses, ndërsa nuk e lënë anash as përkushtimin ndaj familjes. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara