Angela Martini ka bërë ndërhyrje në fytyrë (FOTO)

22:42 | 1 Gusht 2017

Modelja seksi Angela Martini ka ndryshuar.

Sidomos në foton e fundit të postuar në Instagram ku gjendet në Romë të Italisë, shkruan arbresh.info.

Fytyra e saj është më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

Duket se i është nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjike dhe në fytyrë.

Për më shumë gjykoni vet./Arbresh.info

rr

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara