Andrra dhe Sinani shumë të lumtur pranë njëri tjetrit

08:59 | 3 Maj 2018

Një nga çiftet më të pëlqyera në estradën shqiptare janë, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani.

Ata shumë shpesh janë pjesë e lajmeve rozë për lidhjen e lumtur që kanë, shkruan arbresh.info.

Që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale duke publikuar shumë shpesh imazhe të ndryshme, nga të cilat imazhe në shumicën e kohës çifti paraqiten bashkë.

E se sa të lumtur janë bashkë e tregojnë edhe imazhet e fundit të publikuara nga Sinani dhe Andrra. Dyshja siç duket kanë filluar pushimet më herët, duke vizituar Australinë.

Ndryshe çifti janë të martuar dhe kanë një djalë së bashku./Arbresh.info

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

.. mit dir bis ans ende der Welt ❤️

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι ❥ (@andrradestani) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara