Andrra Destani pozon me fustan të gjatë, duket mahnitëse

23:42 | 8 Prill 2019

Andrra Destani përherë di të shfaqet me plotë elegancë dhe sharm.

Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, kësaj radhe është shfaqur me një fustan të gjatë.

Megjithëse nënë e një djali, ajo duket në formë të përkryer. Padyshim që bukuria e saj natyrale, nuk do koment!

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara