Alessandra tregon të pasmet bombastike nga plazhi

15:00 | 2 Janar 2019

Alessandra Ambrosio ka treguar të pasmet e saj gjatë një shëtitje që ka bërë në një plazh të Brazilit.

Ajo u bë u njohur si një defiluese më të brendshme me Victoria’s Secret, derisa është pensionuar nga kjo firmë në 2017, pasi që punoi me ta për 13 vite.

Duke ngrehur lart bikinet e saj, Alessandra Ambrosio ka treguar të pasmet e saj derisa është duke marrë diell në plazhet e bukura të Brazilit.

Fotot janë postuar sot në Instagram dhe modelja 37 vjeçe ka arritur në 9.8 milionë followers, ndërkaq fotot dhe videot duket se i ka bërë gjatë Vitit të Ri.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara