Alessandra Ambrosio tregon format ‘perfekte’ nga pushimet

13:50 | 21 Prill 2018

Ajo së fundi u ndaj nga i fejuari biznismeni Jamie Mazur pas dhjetë vitesh lidhje.

Dhe supermodleja Alessandra Ambrosio i tregojë se çfarë ka humbur me disa imazhe seksi nga pushimet gjatë ditës së premte, shkruan arbresh.info.

Ish modelja e Victoria’s Secrets ekspozoj linjat e saj në një bluzë të shkurt dhe bikini derisa po shijonte një ditë të ngrohtë pranë pishinës.

Ndërkaq jeta e models ka pësuar ndryshime të mëdha gjatë kësaj kohe pasi ajo shkëputi kontratën me Victoria’s Secrets në fund të vitit 2017 ndërsa muajin e kaluar u nda nga i dashuri me të cilin u fejua në vitin 2008./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara