Alessandra Ambrosio ‘përvëluese’ në imazhet e fundit

10:34 | 24 Shkurt 2018

Supermodelja Alesandra Ambrosio është ndër modelet më të famshme dhe më të kërkuarat në botë.

Bukuroshja para disa muajve është pensionuar nga të qenurit pjesë e si engjëll i “Victoria’s Secret”pas 17 viteve pjesë e tyre, shkruan arbresh.info.

Përkundër kësaj 36-vjeçarja gjatë pushimeve ka treguar se vazhdon të jetë në formë të mirë fizike dhe posedon linja seksi.

Së fundi Ambrosio ka publikuar disa foto në rrjetin social Instagram ku ka shfaqur format e saj përvëluese në Ahau Tulum të Meksikës./Arbresh.info/

Chillin … ?✌️

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Sea thru ???‍♀️? Tulum

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Tulum ?

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara