Alban Skënderaj sjell remiksin e këngës “Vetëm ty”

20:07 | 21 Maj 2021

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skënderaj, ka publikuar së fundmi njëversion të ri të këngës së tij “Vetëm ty”.

Albani këtë e bëri të ditur përmes rrjeteve sociale, se ka realizuar versionin remiks të hitit “Vetëm ty” dhe atë e punoi Avaxus (Lorenc Aliaj), shkruan portali arbresh.info

Versioni i ri i kësaj kënge vjen tetë vite pas publikimit të këngës origjinale më 2013.

Ndryshe, Albani prej shumë vitesh është pjesë e tregut muzikor shqiptar, i cili njëkohësisht admirohet në masë të madhe nga publiku. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme