Aktron si turke por kjo është prejardhja e vërtetë e ‘Hazall’ (FOTO)

13:02 | 2 Tetor 2017

Alina Boz është njëra prej aktorëve më të bukura në Turqi.

Një brune me sy të kaltër që edhe pamja e saj e tregon origjinën që ka.

Ajo u lind në Moskë nga një nënë ruse dhe baba turk.

U rrit atje deri sa filloi karrierën në Turqi.

Alina një moshë shumë të re dhe ka siguruar një popullaritet të bujshëm.

hazall_1506935700-4940387

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara