Aktori Val Kilmer e pranon se vuante nga kanceri

10:59 | 1 Maj 2017

Ylli i filmit Top Gun, Val Kilmer duket se e ka pranuar se vuante nga kanceri, pasi mohimit të mëparshëm se nuk kishte kancer.

Duke iu përgjigjur pyetjeve në Reddit, aktori zbuloi se ai “ishte shëruar nga kanceri” dhe se po përballej ende me gjuhë të ënjtur, transmeton portali arbresh.info.

“Sepse nuk tingëlloj ende si vetja ime, njerëzit mendojnë se ende vuaj nga sëmundja”, ka shkruar 57-vjeçari.

Spekulimet për shëndetin e Kilmer u rritën vitin e shkuar pasi Michael Douglas tha që ai po përballej me kancerin e fytit.

Në atë kohë aktori ishte përgjigjur duke thënë se Douglas ishte “keqinformuar”./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara