Adelina pyet fansat për stilimin e ri të flokëve të saj

21:10 | 12 Shtator 2021

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri, ka ndryshuar stilimin e flokëve.

Kësaj radhe, ajo ka mbyllur pak ngjyrën e flokëve duke mos i lënë krejt të bardha siç i kishte.

“A e pëlqeni stilin tim të ri të flokëve”  ka pyetur Adelina në postimin e saj në Instagram.

Ajo kishte veshur një bluzë ngjyrë të kaftë, të kombinuar me pantollona të bardhë, dhe si aksesor kishte vënë një zingjir në stomakun e saj./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara