Adelina e Instagramit VS. Adelina e jetës reale (FOTO)

16:31 | 14 Mars 2017

Adelina Berisha është përfolur për ndërhyrjet kirurgjike në fizikun e saj.

Ajo që vërehet është fytyra e saj që duket se ka ndërhyrë, shkruan arbresh.info.

Po të futeni në rrjetin e saj social Instagram fotot e saj të lënë pa fjalë, duke ekspozuar format e trupit.

Në videoklipe ajo duket shumë më e gjatë dhe gjithçka është perfekte.

Por në një fotografi të siguruar nga portali arbresh shihet Adelina në palestër duke ushtruar dhe vërehet dukshëm dallimi i saj në rrjetet sociale e në videoklip dhe Adelina e jetës reale.

Për më shumë gjykojeni vet./Arbresh.info

adel

adell

te

tt