A ju kujtohet’daja’ i serialit ‘Familja Moderne’, ja çka bën tani (FOTO)

12:14 | 4 Prill 2017

Aktori Luan Jaha luante rolin e ‘dajës’ në serialin vendor ‘Familja Moderne’.

Ai ka disa vite që nuk është pjesë e ekranit por nuk do të thotë që nuk merret më me aktrim, shkruan arbresh.info.

Luani është parë krahë aktorëve tjerë duke marrë pjesë në shfaqje të ndryshme.

Së fundmi aktori dhe skenaristi Ard Islami ka publikuar një fotografi ku me të shihet edhe Luani.

Me ta është edhe aktori Shkelzen Veseli që e ka pasur rolin e profesorit të muzikës në serialin komik vendor ‘O sa mirë’.

Nga fotoja duket qartë që ata kanë qenë pjesëmarrës në një shfaqje.

/Arbresh.info

11

 

Lajmet më të lexuara