A ju kujtohet kur motra e Teuta Krasniqit Bubulina këndonte? (VIDEO)

17:11 | 7 Shtator 2017

Bubulina Krasniqi ishte këngëtare.

Ajo u bë e njohur me superhitin ‘Elementi i 5-të’, shkruan arbresh.info.

Ky projekt u realizua gjatë vitit 2009.

Tani Bubulina është e martuar dhe ka një fëmijë.

Kjo këngëtare është motra e Memlit dhe Teuta Krasnqit./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara