A e keni parë ndonjëherë Mihrijen pa grim? (FOTO)

10:50 | 7 Mars 2017

 Këngëtarja Mihrije Braha po i reziston plakjes me çdo metodë.

Ajo nuk e ka fare problem të postoj fotografi kur vie fjala tek grimi dhe jogrimi.

Kjo ngase fytyra dhe trupi i saj duken si një vajzë 20 vjeçare.

Së fundmi në Instagram Mihrija ka postuar një fotografi me motrën e saj këngëtaren e dikurshme Lora ku te dyja shihen pa grim.

Për më shumë shikojeni foton dhe binduni./Arbresh.info.

mihrije