A e keni ditur se Rita i ka këto tatuazhe në trup? (Foto)

10:04 | 23 Shkurt 2017

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ishte e pranishme mbrëmë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘BRIT Awards 2017’.

Ajo tërhoqi vëmendjen me paraqitjen e saj skenike të kombinuar me detaje që binin në sy, shkruan sot portali arbresh.info.

Por, a i keni vërejtur këto tatuazhe në trupin e saj?

Një e ka tek gishti që shihet në formë të zemrës, një e ka tek shpatulla e poshtme, afër ndërsjetullave në anën e majtë dhe një tjetër në vendin e njejtë por në anën e djathtë.

Për më shumë shikoni fotot./Arbresh.info/

ritaaa

222

ritaora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale