Luana i fton ndjekësit të luajnë “Golf”, duket tejet joshëse

19:11 | 23 Qershor 2021

Prezantuesja e njohur, Luana Vjollca, është tejet e komentuar në faqet rozë.

Ajo është aktive në rrjete sociale, derisa ndan postime të shumta nga jeta dhe karriera profesionale, shkruan portali arbresh.info

Në fotot fundit, bukuroshja është shfaqur joshëse teksa shihet e veshur me veshje sportive.

Luana, shihet se ka qenë duke shijuar një lojë golfi derisa nuk i kanë munguar edhe provokimet në imazhe.

“Eja të luajmë bebe”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, “Një mijë vjet” është hiti saj i fundit, që u pëlqye nga audienca e gjerë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara