Rina Balaj mahnit me imazhet e reja

22:56 | 17 Shtator 2023

Rina Balaj është një prej personazheve më të komentuara të estradës shqiptare.

Këngëtarja e njohur krahas një karriere në muzikë është e njohur edhe për stilin unik dhe fizikun joshëse.

E përkushtuar ndaj linjave trupore, Rina falë palestrës ka arritur që të jetë në formë të mrekullueshme.

Format e saj joshëse u vunë në pah edhe në disa imazhe të reja që ndau me fansat në llogarinë e saj në Instagram.

Autorja e “Bad Rossita” pozoi e veshur me një trupore me ngjyrë të zezë dhe të shkurtër, të cilat i kombinoi me atlete të bardha dhe çantë të vogël dore.

Për një dukej me më shumë stil, Rina mbante aksesor ari dhe syze të zeza dielli.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Shpërndaje në rrjete sociale