Nuk i ndodhi veç Trumpit, rrjetet sociale ndëshkuan edhe Rihanna-n, Madonën e Kanye West

21:55 | 26 Janar 2021

Rrjetet sociale nuk e ndëshkuan vetëm ish-presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump.

Llogaria e Rihanna-s në Instagram u ndalua përkohësisht sepse ajo postoi një foto të prapanicës së saj, shkruan starsinsider.

Imazhet e veçanta që çojnë në pezullimin e Madonna nga Instagram nuk u bënë kurrë publike, transmeton arbresh.info.

Sidoqoftë, u zbulua se ajo kishte thyer dy rregulla që binin në kategorinë e “përmbajtjes së pjekur” dhe për ribotimin e imazheve të palëve të treta.

Kanye West u ndalua përkohësisht nga Twitter për postimin e numrit të telefonit të redaktorit të revistës Forbes Randall Lane në vitin 2020./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara