Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar

20:00 | 21 Korrik 2021

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutave në rrugën lokale nga fshati Radiovcë për në fshatin Çegran.

Sipas dëshmitarëve okularë aksidenti ka ndodhur në mes një golfi me targa vendore dhe një veture me targa të Gjermanisë.

Në aksident, sipas dëshmitarëve, ka edhe persona të lënduar./Telegrafi/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara