Me vetëm 20 minuta në javë mund të dobësoheni

14:32 | 18 Dhjetor 2017

Jeni lodhur nga dietat dhe ushtrimet që ju marrin kohë?

Ekziston një metodë që me vetë 20 minuta në javë mund të dobësoheni, shkruan arbresh.info.

Dhe kjo mënyrë ka lehtësuar shumë jetën e njerëzve.

Bëhet fjalë për qendrën ‘Prishtina Body Time’ që ofron plan programe të ushqimit dhe të ushtrimeve.

n’ZOOM ju sjell kronikën dhe detajet i gjeni aty./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara