Nëse doni të prisni flokët në shtëpi, thjesht mos e bëni

22:23 | 9 Prill 2020

Për vajzat është më e thjeshtë. Nuk i prek me dorë dhe del nga izolimi me flokë të gjatë e të shëndetshëm që s’janë torturuar nga pjastra a masha çdo mëngjes. Për djemtë, mungesa e berberëve apo parukierëve është makth. Favoritet kapin faqet, baluket s’rrinë në vend, maja e kokës yndyroset më shpejt, asgjë nuk shkon si duhet. Por sidoqoftë, mos i prisni vetë dhe mos lejoni të tjerët t’i presin nëse s’kanë përvojë.

Ky çift në Ohio, Emily dhe Cory bëri pikërisht këtë gabim… dhe e filmoi. Videon e publikuan në Facebook ku ka mbi 63 mijë shpërndarje. Emily bëri maksimumin, por prap dështoi.

“Honey, that’s too much” – Cory Pendergast

Publiée par Emily Pendergast sur Samedi 28 mars 2020

Rezultati: një kokë e qethur shkurt.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara