Horoskopi për ditën e enjte, 24 shtator 2020

22:05 | 23 Shtator 2020

Dashi

Mesa duket nuk dëshironi ta angazhoni këtë ditë të re me përgjegjësi dhe aktivitete. Me Hënën në fushën e dhjetë ju do të ndjeni disa lëkundje megjithatë, arsye serioze për panik, është vetëm çështje e pritjes për ardhjen e sinjaleve të reja. Asnjë hap i gabuar në punë, disa oferta duken të dobishme, por poshtë tyre ato mund të fshehin gracka. Partneri i shkëputur nga ju ështe duke marrë me situata të tjera.

Demi

Ju keni energjinë e duhur për t’i bërë gjërat me shumë shpejtësi! Përvoja juaj në fushën e biznesit do t’ju bëjë që të keni vetëm suksese. Ju do të jeni në gjendje të menaxhoni disa ngjarje të vogla të papritura. Në fushën e dashurisë do të shihni më shumë pasion dhe lumturi me partnerin tuaj.

Binjakët

Përshtypjet e mira do të fitohen në një mënyrë fluide. Me Hënën në Bricjap ju do të jeni në gjendje të kuptoni ata që vërtet nuk janë miqtë tuaj dhe ja u kanë me të keq. Gjatë një bisede mjaft delikate me një nga familjarët tuaj ju do të mërziteni.Largohuni për një kohë dhe rivendosni mendjen dhe energjitë tuaja. Kërkoni më lehtë të riktheheni në rrugën e duhur! Momente të bukura për ata që do i shprehin dashurinë dikujt.

Gaforrja

Disa re të zeza kalojnë në Qiellin tënd. Disa dëshira janë shumë të larta dhe ato ju kujtojnë sesa e vështirë është sot të meritoni një lidhje dashurie ose një sukses profesional. Nuk do të jetë e mjaftueshme periudha që do të kaloni afër partnerit për të kuptuar ndjenjat tuaja. Sidoqoftë, gjithçka do të jetë e dobishme me kritika, kundërshtim dhe mohim do të kuptoi rëndësinë e lidhjes tuaj.

Luani

Lëvizja që ndjeni në frontin profesional është për shkak të krijimtarisë dhe energjisë suaj. Hëna kalon në Fushën e gjashtë dhe ju fton të bëni gjëra të reja. Argëtimi gjatë punës do t’ju bëjë të ndjeheni të çlodhur. Sidoqoftë, në frontin e dashurisë, ndieni një dëshirë të fortë për të riorganizuar kartat.Prisheni rutinën dhe nëse jeni çift jeni në momentin e duhur për të rizbuluar emocionet e të kaluarës.

Virgjëresha

Shikoni me kujdes përreth, kjo ditë mund të jetë plot me ide dhe mundësi të reja. Nëse jeni duke pritur për disa ndryshime, disa lajme, jeni me fat pasi shumë shpejt do t’ju vijnë. Ata që janë në një lidhje çift do të kenë ndihmën e Uranit dhe Hënës, ata do të stimulojnë krijimtarinë dhe do t’ju mundësojnë të krijoni mënyra të reja dhe argëtuese për të qenë me të dashurin tuaj.

Peshorja

Hëna të shikon gabim dhe ju do të rrezikoni të bëni një gafë, duke thënë diçka që nuk duhet. Asgjë serioze, për hir të parajsës, por është më mirë të parandalosh shfaqjen e mundshme të situatave të pakëndshme. Zgjidhja e një problemi nuk është e vështirë. Ju keni një mendje të shkëlqyer, kur dëshironi, dhe mund t’i përgjigjeni me korektësi çdo situate.

Akrepi

Aktivitetet tuaja do të marrin stimuj, si nga pikëpamja financiare, sociale dhe njerëzore. Ajo që duhet të bësh është t’i menaxhosh me vendosmëri dhe pasionin më të madh! Nuk mjafton të bësh gjithçka siç duhet, është e nevojshme të vendosësh diçka më shumë në të, një detaj i vogël mund të bëjë ndryshimin. Takimet e dashurisë janë premtuese. Midis jush dhe atyre përreth jush ka mirëkuptim, tërheqje fizike, qartësi dhe sinqeritet.

Shigjetari

Nëse e kuptoni sot që ndonjë projekt nuk ka shans për sukses, lëreni mënjanë menjëherë. Nëse gjeni dobësi te vetja forcojini ato dhe mos i tregoni para të tjerve. Nëse ka pengesa dhe jeni i sigurt që ajo që keni ndërmend të arrini është brenda mundësive tuaja, përballeni me ta pa frikë, pasi rekomandohet të vendosni dorën për gjithçka që është zvarritur për disa kohë.

Bricjapi

Gjithmonë është e mundur të gjesh kredencialet e duhura, si për zgjidhjen, ashtu edhe për problemet e momentit, për të cilat kërkon sukses ose meritë. Ju doni të shijoni popullaritetin dhe famën. Siguria financiare nuk është problem, për sa kohë që keni agjencinë e duhur ose planifikoni të merrni një të tillë. Kërkoni falje, bëni lëvizjen e parë në dashuri, dhe gjithçka do të funksionojë.

Ujori

Mos kini frikë nga përgjegjësitë që duket se ju bien të gjitha ju. Keni aftësi, këmbëngulje, shpatulla të forta për të përballuar të papriturat që jeta të ofron. Hëna në shenjën tuaj, jo vetëm që do t’ju ndihmojë për të mbajtur gjithçka në kontroll por edhe për të shfrytëzuar në maksimum çdo situatë. Dashuri shume e mire dhe partneri sot do bëjë gjithçka që t’ju kënaqë.

Peshqit

Qielli i sotëm është tamam i duhuri për ju pasi do t’ju ndihmojë të plotësoni dëshirat që keni. Nëse duhet të falesh për ndonjë mëkat të vogël, do të jetë shumë më lehtë! Një buzëqeshje verbuese do të jetë e denjë për reklamën më të mirë të pastave të dhëmbëve. Buzë qeshja është sekreti juaj i veçantë! Rrjedha e lumturisë i pret të gjithë ata që janë çift. Shoqëria e partnerit përfaqëson kënaqësitë më të mëdha në të gjitha kohërat

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara