Burrat e kësaj shenje të horoskopit ju divorcojnë pa u menduar dy herë

00:52 | 19 Prill 2022

Të gjitha martesat fillojnë me qëllime të mira, megjithatë, shpesh ndodh që jeta bashkëshortore të mos i sigurojë partnerit atë që priste dhe shpresonte.

Se cila shenjë e horoskopit ka gjasa më të mëdha për t’u divorcuar, mësojeni më poshtë, transmeton portal arbresh.info

Sipas horoskopit, meshkujt e lindur në shenjën e Ujorit janë më të prirur për divorc.

Arsyeja nuk qëndron te mosbesimi, por te dëshira për të qenë të pavarur.

Domethënë, miqësia dhe dashuria janë po aq të rëndësishme për Ujorin. Ndonjëherë dinë të idealizojnë partnerin, por kryesisht janë racionalë. Investojnë shumë në marrëdhënien dhe e pasurojnë vazhdimisht.

Meshkujt ujorë nuk janë sentimental apo mashtrues, por shpesh e kanë të vështire të vendosin për martesë.

Ata nuk janë shumë të pasionuar dhe nuk u pëlqen të dorëzohen deri në fund. Ata presin që partneri t’i kënaqë dhe të mendojë në mënyrën e tyre. Mos prisni një marrëdhënie të qetë me një Ujor.

Edhe pse mund të hyjnë në një martesë, ata prap kërkojnë liri.

Nëse një mashkullit Ujor i cënohet liria, ai do të vendos për divorc pa u menduar dy herë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale