Google ADS

Zyrtari policor vret një person në Graqanicë

16:39 | 7 Maj 2022
Lorik Gerbeshi

Një zyrtar policor ka vrarë një person në fshatin Gushtericë të Poshtme në Graqanicë.

Lajmin për arbresh.info e ka konfirmuar zyrtarja policore për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 15:00, kemi pranuar informatën për të shtëna me armë zjarri, në fshatin Gushtericë e Poshtme të Graqanicës”, tha Ahmeti për arbresh.info derisa shtoi se pas marrjes së informacionit njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë hasur në një person pa shenja jeta.

Sipas Ahmeti, personi i dyshuar është arrestuar dhe aktualisht, hetuesit policor po punojnë në bashkëpunim me IPK-në për zbardhjen e rastit./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme