Zhduket një vajzë e mitur në Podujevë

08:47 | 1 Gusht 2021

Një vajzë nga fshatit LLapashticë e Poshtme e Podujevës është raportuar e zhdukur.

Rastin në polici e ka raportuar babi i saj, i cili ka thënë se nuk dinë gjë për fatin e vajzës.

“Llapashticë e Poshtme, Podujevë, 31.07.2021 – 23:30. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur viktima femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer dhe nuk dinë gjë për fatin e saj. Rasti është duke u hetuar”./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara