Vetura godet një këmbësor në Prishtinë

19:46 | 19 Janar 2021

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në Prishtinë, saktësisht te Lagjia e Spitalit.

Lexues të portalit arbresh.info kanë dërguar pamje nga ky moment, ku vetura ka goditur këmbësorin në zebra.

Siç shihet edhe në video ambulanca dhe policia e Kosovës kanë dalë në vendin e ngjarjes. / arbresh.info /

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara