Takohen anëtarët e Komisionit për Sigurinë Kombëtare dhe ai i mbikëqyrjes së AKI-së

10:19 | 25 Janar 2022

Anëtarët e Komisionit për Sigurinë Kombëtare të Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, janë pritur në takim nga anëtarët e Komisionit për Komisioni për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë.

Anëtarët e Komisionit nga Shqipëria gjatë vizitës në Kosovë do të kenë takim edhe me kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara